خدمات صدرا 

مشاوره آنلاین حقوقی و مشاوره تلفنی حقوقی

Image
Image

مشاوره آنلاین حقوقی

یکی از بروز ترین و مدرن ترین راه های کسب اطلاعات و آگاهی، مشاوره آنلاین حقوقی است و بهترین راه برای ارتباط با افراد بسیار متخصص و حرفه ای در زمینه های مختلف می باشد که همه ی افراد در جوامع مختلف بدون هیچ گونه محدودیتی می توانند از مشاوره آنلاین حقوقی استفاده کنند. امروزه بسیاری از مردم به مشاور آنلاین حقوقی مراجعه می کنند تا با استفاده از مزیت های این روش سطح آگاهی خود را بالا ببرند و مشکلات و چالش هایی که در زندگی برایشان بوجود آمده را مورد بررسی و تحلیل قرار داد تا آن را به بهترین نحو و ساده ترین راه ممکن، حل نمایند. به علاوه تمام کسانی که در زمینه های مختلف به مشاوره نیاز دارند و به دلایلی نمی توانند به صورت حضوری به مشاوره مراجعه کنند می توانند به راحتی در باب مسائل حقوقی خود به یک مشاوره حقوقی آنلاین مراجعه کنند.

مشاوره تلفنی حقوقی

مشاوره تلفنی حقوقی یکی از انواع مشاوره های حقوقی می باشد که توسط فردی متخصص و حرفه ای که دارای تحصیلات عالی و اطلاعات حقوقی می باشد به صورت تلفنی به اشخاص ارائه می گردد.

از ویژگی های به خصوص مشاوره تلفنی حقوقی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

■هزینه ی بسیار کم

مهم ترین مزیت مشاوره های تلفنی در مقایسه با دیگر مشاوره ها پرداخت هزینه ی بسیار کمترمی باشد باتوجه به اینکه امروزه اغلب افراد‌ برای مراجعه به دفاتر و موسسات حقوقی باید هزینه کلان پرداخت کنند، استفاده از مشاوره تلفنی حقوقی بسیار مقرون به صرفه ویا گاها رایگان می باشد و هزینه ی پرداختی برا این نوع مشاوره در مقایسه با هزینه مشاوره حقوقی حضوری، مبلغ بسیار ناچیزی به شمار می رود.

■صرفه جویی در وقت وعدم‌ اتلاف زمان

صرفه جویی در زمان و سریع بودن از دیگر مزایای مشاوره تلفنی است زیرا برای مراجعه حضوری به دفتر وکالت ، از یک جهتی شخص باید وقت زیادی را برای رفت و آمد به دفتر اختصاص بدهد و از جهتی دیگر ممکن است که موسسه حقوقی و یا دفتر وکالت موردنظر در آن بازه زمانی که شخص نیازمند مشاوره است وقت حضور نداشته باشد وبه آن شخص وقت حضور ندهد در حالی که مشاوره تلفنی به دلیل عدم نیاز به گرفتن وقت قبلی و عدم نیاز به رفت و آمد، دریافت مشاوره با صرف وقت کمتری صورت گرفته و این یکی از مهم ترین ویژگی و مزیت های مشاوره حقوقی تلفنی است.

■عدم آشکار شدن هویت فرد مشاوره گیرنده

از دیگر مزایای مشاوره حقوقی تلفنی می توان به عدم افشای هویت فرد اشاره کرد که برخی افرادی که به دلایل مختلف به دنبال مشاوره حقوقی بوده و نمی خواهند هویتشان آشکار شود می توانند بدون هیچ گونه ترس و استرسی برای حل مشکل خود اقدام کنند و مشاوره بگیرند.

.

مشاوره آنلاین حقوقی و مشاوره تلفنی حقوقی

مشاوره آنلاین حقوقی و مشاوره تلفنی حقوقی در دنیای امروزه دارای اهمیت بسزایی می باشد مثلا برای کارشناسی ملک و بیشتر افراد تمایل دارند از خدمات مشاوره و تلفنی یک متخصص و وکیل حرفه ای استفاده کنند تا اینکه بخواهند برای پرسش ها و بیان مسائل و مشکلات خود مسیری طولانی را طی کنند و هزینه ی نسبتا زیادی را پرداخت کنند. مشاوره انلاین حقوقی و مشاوره تلفنی حقوقی به صورت کامل مجازی و غیر حضوری می باشد و با استفاده از شبکه ها و سایت های مختلف اینترنت انجام می شود پس‌ به راحتی و بدون هیچ‌گونه دردسری تمامی افرادی می‌توانند با تلفن‌ همراه ویا رایانه با افراد متخصص و حرفه ای در ارتباط باشند و تمامی مسائل و مشکلات خود را با این افراد در میان بگذارند و از مشاوره عالی و حرفه ای آن ها بهره ببرند.

قطعا مراجعه به یک دفتر وکالت برای همه افراد کار راحت و ساده ای نمی باشد و شرایط نسبتا سختی را برای فرد ایجاد می کند چون بیشتر مردم درگیر کار و مسائل روزمره خود هستند و برای آنها مشکل و سخت است که برای پرسیدن سوالات خود به صورت حضوری به وکیل مراجعه کنند. بهترین راه حل ممکن در چنین شرایطی استفاده از خدمات غیر حضوری یک وکیل حرفه ای و متخصص می باشد تا با مشاوره، راه حل بسیار مناسبی برای مشکل مورد نظر پیدا کند.

مزایای مشاوره آنلاین حقوقی و مشاوره تلفنی حقوقی

●یکی از مهم‌ترین و ویژگی های مشاوره آنلاین حقوقی و مشاوره تلفنی حقوقی این‌ است که افراد بدون هیچ گونه محدودیت و دردسری و در هر زمان و مکانی که می باشند می توانند سوالات و مسائل و مشکلات خود را با یک وکیل حرفه ای و کاردان در میان بگذارند و اطلاعات لازم را برای برطرف کردن مشکل خود بدست آورند.

●از دیگر مزیت های مشاوره آنلاین حقوقی و مشاوره تلفنی حقوقی این است که تمامی مردم جامعه در هر سن و سالی که می باشند می توانند به راحتی از آن استفاده کنند و پاسخ سوالات خود را از طریق مشاوره آنلاین حقوقی و مشاوره تلفنی حقوقی بدست آورند.

●مشاوره آنلاین حقوقی و مشاوره تلفنی حقوقی دارای هزینه ی مقرون به صرفه است و نسبت به دیگر مشاوره ها هزینه ی بسیار کمتری دارد تا افراد بدون دغدغه ی مالی بتوانند مسائل و مشکلات خود را با وکیل های حرفه ای و متخصص در میان بگذارند و بهترین راه حل های ممکن را بدست آورند.

●مشاوره آنلاین حقوقی و مشاوره تلفنی حقوقی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به دلیل اینکه وکیل هایی که در این زمینه مشغول به کار هستید وکلایی بسیار با تجربه ، متخصص و حرفه ای هستند این وکیل ها سالیان زیادی در زمینه پرونده های مختلف کار کرده اند و تجارب بسیار زیادی را به همین سبب کسب کرده اند و همین موضوع باعث شده که احتمال خطا در آن ها مقدار بسیار کمی باشد.

.

Image
Image
Image

انواع مشاوره 

نوع مشاوره مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مشاوره آنلاین

 • سریع و آسان
 • مقرون به صرفه و ارزان
 • امکان ارسال اسناد و مدارک و پیام صوتی
 • قابلیت رزرو فوری زمان مشاوره

مشاوره تلفنی

 • انتخاب نوع مشاوره بصورت تخصصی
 • رزرو لحظه ای زمان مشاوره
 • امکان پیگیری و لغو مشاوره
 • پشتیبانی 24 ساعته

مشاوره های رایگان

 • مشاهده و انتخاب پکیج مورد نظر
 • بهره گیری از مشاوران مجرب
 • امکان پیگیری و لغو مشاوره
 • پشتیبانی 24 ساعته
Image

صدرا در زمینه ارائه خدمات اداری و حقوقی که یکی از مهمترین، پیچیده‌ترین و تخصصی‌ترین نیازهای روزمره مردم است فعالیت می‌کند.

تماس با ما

شماره تماس

66562008

info@sadralaw.com

كارگر جنوبی پايينتر از تقاطع جمهوری روبروی بانك سپه پلاك ٨٣٠

شنبه-چهارشنبه : 8:00صبح -15 عصر
پنجشنبه: 8:00صبح-12:00 ظهر


درخواست همکاری

در صورت تمایل به همکاری با مجموعه صدرا لطفا فرم درخواست زیر را تکمیل نمایید.


فرم درخواست همکاری


کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت به شرکت آنو مدیا تعلق دارد.