29تیر

مزایا مشاوره ملک

مشاوره ملک | 0 Comments | Return|
10.00 ( 1 reviews)
|

مزایا مشاوره ملک

مشاوره حقوقی می‌تواند مزایای بسیار زیادی را برای افراد به ‌همراه داشته باشد. در واقع شما با داشتن یک مشاور می‌توانید تا حد بسیار زیادی از حوادث مختلف در امان باشید. از طرف دیگر می‌توانید در مسائل حقوقی و دعوا هایی که بر علیه شما و یا به نفع شما مطرح می‌شود، موفق باشید. درواقع مسائل حقوقی در تمام زمینه ‌ها وجود دارد و وجود یک وکیل حرفه‌ای جهت انجام امورات حقوقی و همچنین مشاور بسیار حائز اهمیت است. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد مزایای مشاور حقوقی توضیحات بیشتری را بیان کنیم.

مشاوره حقوقی کیست و چه کاری انجام می‌دهد؟


در واقع اکثر افراد نمی ‌دانند که فارغ‌التحصیلان در رشته حقوق به‌جای شغل وکالت و قضاوت حرفه‌ای را با عنوان مشاور حقوقی انتخاب می‌نمایند. به ‌طور معمول چنین افرادی در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف با عنوان مشاور حقوقی مشغول به کار شده و در زمینه‌هایی همانند بستن قراردادها و طرح دعوا و امورات پژوهشی به مدیر شرکت و دیگر افراد کمک می‌نمایند.
تمامی افراد چه حقوقی و چه حقیقی می‌توانند جهت کارهایی همانند بستن قرارداد تنظیم آن از یک مشاور حقوقی کمک بگیرند، تا بتوانند به صورت هوشمندانه و درست اقدام کنند. همچنین این افراد می ‌توانند تهیه پیش ‌نویس قرارداد را نیز به مشاوران حقوقی بسپارند. در بعضی از مواقع شرکت‌ها تنها قرارداد را با امضای مشاور و تأیید کرده و می‌بندند.

 

مشاوره تلفنی حقوقی


امروزه پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا شما بتوانید جهت دریافت مشاوره‌های حقوقی از طریق تلفن و یا اینترنت اقدام کنید. زمانی‌که افراد با مشکلی روبرو می‌شوند و براساس این‌که مشکل آن‌ها چیست، و در یک دعوا چه نقشی دارند، پیش‌از این‌که پرونده تشکیل شود، می‌توانند از مشاوره حقوقی تلفنی بهره‌مند شوند.
در چنین شرایطی در زمان طرح دعوا و یا دعوایی که علیه افراد ان طرح می‌شود، و بعضی از آن‌ها ترجیح می‌دهند که جهت اخذ یک وکیل اقدام کرده و تمامی امورات حقوق خود را به او بسپارند. اما برخی دیگر نیز از مشاوره‌ های تلفنی یا اینترنتی بهره‌مند می‌شوند.
به این صورت که با تماس تلفنی راهنمایی‌های لازم را از مشاور دریافت می‌کنند، این کار باعث شده تا افراد بتوانند تا حد بسیار زیادی از اتلاف وقت و هزینه صرفه‌جویی کنند. به ‌طور کلی مشاوره حقوقی به دو شکل انجام می‌شود. به ‌صورت حضوری و تلفنی! لازم است بدانید که تمام مشاوران حقوقی بایستی حتما از پرونده وکالت برخوردار باشند و به‌همین خاطر لازم است تا پیش‌از مراجعه به این افراد حتما از اعتبار و داشتن پروانه وکالت آن‌ها مطمئن شوید

 

بررسی مزایای مشاوره تلفنی حقوقی | مشاور حقوقی


در بخش قبلی در مورد این‌که مشاوره تلفن حقوقی چیست و چه کاربردی دارد؟ توضیحات مختصری را بیان کردیم. اما موضوعی که باید به آن توجه ویژه‌ای داشت، این است که هر گونه مشاوره حقوقی و چه حضوری و یا چه تلفنی باید به وسیله خود افراد انتخاب گردد. این نوع خدمات علاوه‌بر این‌که مزایا دارد، می‌تواند معایبی نیز داشته باشد. به‌همین خاطر ما در ادامه قصد داریم در ابتدا مزایای مشاوره حقوقی تلفنی را مورد بررسی قرار داده و سپس به معایب آن بپردازیم.

ازجمله مزیت‌های این نوع مشاوره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


صرفه‌جویی در هزینه


در ابتدای مطلب نیز به این ‌موضوع اشاره شد که صرفه‌جویی در هزینه یکی از مهم‌ترین مزایایی است که شما می‌توانید با استفاده از مشاوره آنلاین حقوقی و تلفنی حقوقی از آن بهره‌مند شوید. در واقع اکثر مشاوره‌ها به ‌صورت رایگان انجام‌شده و یا بابت آن هزینه بسیار ناچیزی دریافت می‌شود. این درحالی ‌ست که شما اگر جهت مشاوره به یک دفتر وکالت در مراجع کنید، بایستی پیش ‌از ورود به اتاق وکیل حتما حق مشاوره‌ای بسیار زیادی را پرداخت نمایید. بنابراین می‌توان گفت که انتخاب این نوع مشاوره حقوقی می‌تواند تا حد بسیار زیادی برای شما مقرون‌به‌صرفه باشد.

 

صرفه‌جویی در زمان | مشاور حقوقی


طبیعتاً مراجعه به یک دفتر وکالت جهت دریافت مشاوره زمان زیادی را از شما می‌گیرد. این در حالی است که شما با استفاده از تلفن و گوشی همراه خود می‌توانید در کمترین مدت ‌زمان ممکن با یک مشاوره حقوقی تلفنی تماس گرفته و از او راهنمایی‌های لازم را بگیرید. بنابراین می‌توان گفت که یکی دیگر از مزایای مشاوره حقوقی تلفنی این است که شما به ‌صورت چشمگیری در اتلاف وقت صرفه‌جویی کرده و اطلاعات موردنظر خود را سریع‌تر دریافت می‌کند.

 

افشا نشدن هویت مراجعه کننده


در برخی اوقات افراد ترجیح می‌دهند تا در مورد مسائل شخصی و حقوق خود به‌صورت ناشناس با یک وکیل صحبت کنند. مشاوره حقوقی تلفنی و یا مشاوره حقوقی اینترنتی این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بدون افشای هویت خود مشاوره حقوقی را به بهترین شکل ممکن دریافت کنید.
مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین
خوشبختانه مشاور حقوقی علاوه‌بر این‌که به ‌صورت تلفنی امکان‌پذیر است، به شکل اینترنتی و آنلاین نیز امکان‌پذیر می‌باشد. در حقیقت شما می‌توانید با مراجعه به پلتفرم‌های حقوقی نسبت ‌به دریافت مشاوره حقوقی آنلاین نیز اقدام کنید. این کار نیز باعث شده تا هویت شما فاش نشود و از طرف دیگر در هزینه‌های تلفن صرفه‌جویی می‌کنید. از جمله مزایای دیگر مشاوره حقوقی آنلاین نیز می‌توان به و پاسخ‌گویی بسیار سریع اشاره کرد. این نوع دریافت مشاوره نسبت‌به دریافت مشاوره حقوقی تلفنی دارای سرعت بیشتری بوده و کارشناسان در مدت‌ زمان کمی شما را راهنمایی خواهند کرد.

<<بیشتر بخوانید>>

اخذ سند مالکیت

Related

اصول اولیه مشاوره ملک چیست؟

اصول اولیه مشاوره ملک چیست؟

روش مشاوره ملک متفاوت می‌باشد برخی از این مشاوره‌ها صرف...

Read More >
 مشاوره ملک چه خدماتی انجام می دهد؟

مشاوره ملک چه خدماتی انجام می دهد؟

مشاوره ملک، خدمات متفاوتی را در زمینه‌های گوناگون به شم...

Read More >
مشاور حقوقی ارث

مشاور حقوقی ارث

اگر نسبت ‌به اهمیت مشاوره حقوقی ارث اطلاعاتی بایستی بگ...

Read More >
مشاوره ملک

مشاوره ملک

خرید و فروش ملک، قوانین وسیع و گسترده ای دارد که اگر فرد...

Read More >
طلاق توافقی

طلاق توافقی

در برخی شرایط زندگی زوجین مجبور می‌شوند که بنا به دلایل...

Read More >
مشاوره خرید ملک درتهران

مشاوره خرید ملک درتهران

خرید ملک یکی از تصمیمات بسیار بزرگ و مهم برای هر فردی اس...

Read More >
Name

صدرا در زمینه ارائه خدمات اداری و حقوقی که یکی از مهمترین، پیچیده‌ترین و تخصصی‌ترین نیازهای روزمره مردم است فعالیت می‌کند.

تماس با ما

شماره تماس

66562008

info@sadralaw.com

كارگر جنوبی پايينتر از تقاطع جمهوری روبروی بانك سپه پلاك ٨٣٠

شنبه-چهارشنبه : 8:00صبح -15 عصر
پنجشنبه: 8:00صبح-12:00 ظهر


درخواست همکاری

در صورت تمایل به همکاری با مجموعه صدرا لطفا فرم درخواست زیر را تکمیل نمایید.


فرم درخواست همکاری


کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت به شرکت آنو مدیا تعلق دارد.