09تیر

مشاوره ملک چه خدماتی انجام می دهد؟

0 Comments | Return|
5.00 ( 4 reviews)
|

ثبت اطلاعات مرتبط با املاک | خدمات مشاوره ملک

یکی از خدمات ، ثبت اطلاعات ملکی شما است . به این صورت که مشاور املاک یک صفحه اطلاعات عمومی ملکی شما ، اعم از آدرس و تلفن و .... را ثبت می‌کند و در نهایت یک تصویر دیجیتالی از ملک مورد نظر تهیه می‌کند.

این تصویر دیجیتالی روی یک پرونده الکترونیکی که از طریق سایت اداره ثبت اسناد و املاک صادر می‌شود و قرار می‌گیرد و در آن جزییات ملک و صاحب امتیاز آن مثل نوع و اندازه ملک ، متراژ و .... به صورت الکترونیکی اعلام می‌شود.

این خدمات شامل : مشاوره‌های حقوقی ، ارایه راه حل‌ها ، برنامه ریزی خرید ملک و برنامه ریزی برای املاک و مستغلات ، مدیریت بودجه ، برنامه ریزی برای زندگی ، ارایه گزارشات، ارایه راه‌حل هایی برای مشکلات حقوقی ، ارایه راه حل‌هایی برای دعاوی حقوقی و ... است.

نحوه سرویس دهی بنگاه های املاک

به طور کلی مشاوران املاک با ارایه خدمات مشاوره املاک و یا از طریق سایت و یا به صورت حضوری ، خدمات را انجام می‌دهند. مشاوران املاک در زمینه املاک ، مانند موارد زیر عمل می‌کنند : خدمات املاک و مستغلات شامل خرید املاک، اجاره ، وام و... است . خدمات املاک و مستغلات شامل خدمات املاک مسکونی و تجاری است. هر کدام از این خدمات به روش‌های گوناگونی به شما ارائه می‌شوند.

 

مشاوران املاک چه خدماتی را ارائه می دهند؟

مشاوره ملک خدمات متفاوتی انجام می دهد مشاور املاک ، فردی است که تخصص و مهارت خاصی در حوزه املاک و مستغلات دارد و با توجه به تخصص ، مهارت و دانش خود به شما کمک می‌کند تا به یک معامله موفق در ملکی که خریده اید برسید. مشاوران املاک با بررسی و تحلیل ملک مورد نظر شما ، شما را از همه جوانب مختلف آن آگاه می‌کنند.

از نکات مثبت در مورد کار این افراد این است که به دلیل آشنایی با بازار املاک و نیاز به اطلاعات عمومی بالا ، اطلاعات بسیار خوبی درباره هر نوع ملکی در اختیار شما قرار می‌دهند. در واقع هر شخصی که تخصص لازم را برای کمک به افرادی که در حوزه ملک و املاک نیاز به مشورت دارند داشته باشد ، می‌تواند به یک مشاور املاک تبدیل شود.

در این زمینه مشاور املاک باید توانایی مشاوره حقوقی در زمینه‌های مختلفی همچون : فروش و اجاره املاک ، انحصار وراثت ، تقسیم ارث ، ثبت اسناد و املاک و .... داشته باشد . مشاوره حقوقی املاک برای افرادی که در زمینه املاک کار می کنند می‌تواند یک مزیت باشد و با کمک گرفتن از خدمات مشاوره حقوقی املاک ، به یک دید کلی از امور حقوقی املاک دست پیدا کنند.

راهنمایی در زمینه خرید و فروش ملک

خرید و فروش ملک به روش‌های گوناگون صورت می‌گیرد در این شیوه برای کسب سود ، خریدار پول خود را صرف خرید ملک می‌کند ، اما در طول مدت اجاره بهای ملک تمام می‌شود. برای سرمایه گذاری در ملک ، می‌بایست نسبت به انتخاب ملک آگاهی داشت. در این زمینه پیش از هر چیز می‌بایست از صحت قرارداد ملک اطمینان حاصل کنید.

روش‌های مختلفی برای خرید و فروش املاک وجود دارد. این روش‌ها می‌تواند شامل : خرید و فروش وکالتی املاک ، خرید و فروش با واسطه ملک ، فروش با قرارداد های ملکی و ... باشد.

در حالت کلی می توان گفت که خرید و فروش ملک به صورت ملک تجاری ، ملکی مسکونی و زمین صورت می‌گیرد . ملک تجاری نیز در دنیای امروز بسیار زیاد به فروش می‌رسد.

روش اول برای خرید استفاده از روش های سرمایه گذاری است . این روش در ابتدا کمی خطرناک است و بهتر است با احتیاط کامل انجام شود. در مشاوره املاک این خدمات به روش‌های حرفه ای به شما ارائه می‌شوند.

Related

مشاور حقوقی ارث

مشاور حقوقی ارث

اگر نسبت ‌به اهمیت مشاوره حقوقی ارث اطلاعاتی بایستی بگ...

Read More >
مشاوره ملک

مشاوره ملک

خرید و فروش ملک، قوانین وسیع و گسترده ای دارد که اگر فرد...

Read More >
مزایا مشاوره ملک

مزایا مشاوره ملک

مشاوره حقوقی می‌تواند مزایای بسیار زیادی را برای افراد...

Read More >
وکالت بلاعزل چیست؟

وکالت بلاعزل چیست؟

امروزه اکثر افراد سعی می کنند جهت انجام دادن اکثر معامل...

Read More >
مشاوره خرید ملک درتهران

مشاوره خرید ملک درتهران

خرید ملک یکی از تصمیمات بسیار بزرگ و مهم برای هر فردی اس...

Read More >
اصول اولیه مشاوره ملک چیست؟

اصول اولیه مشاوره ملک چیست؟

روش مشاوره ملک متفاوت می‌باشد برخی از این مشاوره‌ها صرف...

Read More >
Name

صدرا در زمینه ارائه خدمات اداری و حقوقی که یکی از مهمترین، پیچیده‌ترین و تخصصی‌ترین نیازهای روزمره مردم است فعالیت می‌کند.

تماس با ما

شماره تماس

66562008

info@sadralaw.com

كارگر جنوبی پايينتر از تقاطع جمهوری روبروی بانك سپه پلاك ٨٣٠

شنبه-چهارشنبه : 8:00صبح -15 عصر
پنجشنبه: 8:00صبح-12:00 ظهر


درخواست همکاری

در صورت تمایل به همکاری با مجموعه صدرا لطفا فرم درخواست زیر را تکمیل نمایید.


فرم درخواست همکاری


کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت به شرکت آنو مدیا تعلق دارد.