امروزه اکثر افراد سعی می کنند جهت انجام دادن اکثر معاملات مربوط به اموال منقول و غیرمنقول خود اقدام به انجام یک سری معاملات در قالب وکالت بلاعزل کنند. البته اکثر این موارد در برخی اوقات بدون داشتن اطلاع کامل از قوانین، مزایا، پیامدها و مشکلاتی که ممکن است رخ دهد انجام می شود. پس با در نظر گرفتن این موضوع قصد داریم برای شما در ادامه تمامی موارد لازم در رابطه با وکالت بلاعزل و چگونگی باطل کردن آن به طور کامل صحبت کنیم.
ادامه مطلب
20مرداد

طلاق توافقی

در برخی شرایط زندگی زوجین مجبور می‌شوند که بنا به دلایلی از یکدیگر جدا شوند. طلاق توافقی یکی از بهترین راه‌هایی است که پیش روی این افراد قرار دارد و می‌تواند به زن و شوهر کمک کند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن از یکدیگر جدا شوند طلاق به صورت توافقی نوعی از طلاق بوده که در آن خانه زن و مرد با وجود مشکلاتی که دارند، برای جدایی از یکدیگر راضی بوده و طبق مواردی با یکدیگر توافق خواهند کرد.
ادامه مطلب
اگر نسبت ‌به اهمیت مشاوره حقوقی ارث اطلاعاتی بایستی بگوییم که وجود چنین شخصی در مسائل حقوقی ارث ‌و میراث اهمیت زیادی دارد. امروزه در اکثر کشورهای توسعه‌ یافته اخذ مشاوره حقوقی در امورات گوناگون ب ه‌خصوص ارث‌ امری بسیار رایج بوده و همه افراد به ‌دنبال یک مشاور حقوقی متخصص هستن...
ادامه مطلب
خرید ملک یکی از تصمیمات بسیار بزرگ و مهم برای هر فردی است. درحقیقت همه افراد پس‌ از مدتی تصمیم می‌گیرند که با سرمایه خود جهت خرید ملک اقدام کنند. اما لازم است بدانید که این کار بسیار حساس بوده و نباید بدون مشاوره انجام گیرد. خوشبختانه در سراسر کشور مشاورین املاک متعددی وجود دارن...
ادامه مطلب
مشاوره حقوقی می‌تواند مزایای بسیار زیادی را برای افراد به ‌همراه داشته باشد. در واقع شما با داشتن یک مشاور می‌توانید تا حد بسیار زیادی از حوادث مختلف در امان باشید. از طرف دیگر می‌توانید در مسائل حقوقی و دعوا هایی که بر علیه شما و یا به نفع شما مطرح می‌شود، موفق باشید. درواقع مسائل حقوقی در تمام زمینه ‌ها وجود دارد و وجود یک وکیل حرفه‌ای جهت انجام امورات حقوقی و همچنین مشاور بسیار حائز اهمیت است. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد مزایای مشاور حقوقی توضیحات بیشتری را بیان کنیم.
ادامه مطلب
روش مشاوره ملک متفاوت می‌باشد برخی از این مشاوره‌ها صرفا بر روی خرید املاک و مستغلات متمرکز هستند ، در حالی که برخی دیگر به برنامه ریزی‌های مالی ، راه اندازی یک کسب و کار و بسیاری از حوزه‌های دیگر می‌پردازد. به طور کلی ، مشاوره‌های املاک از قبل از وقوع هرگونه رویداد اقتصادی مهم مانند تامین مالی پروژه‌ها تا زمان اجرای آن‌ها ، برنامه ریزی می‌شود. به شما پیشنهاد می‌کنیم تا شما با مطالعه این مقاله، با اصول اولیه مشاوره ملک آشنا شوید.
ادامه مطلب
مشاوره ملک، خدمات متفاوتی را در زمینه‌های گوناگون به شما ار ائه می‌دهد. لازم است تا شما با نوع خدمات و نحوه ارائه آن آشنا باشید. در صورت آشنایی با خدمات ما می‌توانید از قابلیت‌های آن برخوردار شوید. مشاوره املاک در واقع نوعی از مشاوره است که برای افراد متخصص در امور ملکی و افراد غیر متخصص در امور ملکی انجام می‌شود. افراد متخصص در امور ملکی دارای تجربیات و مدارک متعددی در امر املاک و مستغلات هستند. این افراد از این تجربیات برای ارایه راه‌حل‌های مناسب به مشتریان و صاحبان املاک استفاده می‌کنند.
ادامه مطلب
خرید و فروش ملک، قوانین وسیع و گسترده ای دارد که اگر فرد از آنها اطلاعاتی نداشته باشد، ممکن است مشکلات متعددی پیدا کند. در بسیاری از مواقع ما به دلیل عدم آگاهی، به افراد متخصصی نیاز داریم که با مهارت خود مشکلات حقوقی ملکی ما را برطرف کنند‌. مشاوره ملک از جمله موضوعاتی است که ضرورت آن در دنیای امروز بیش از پیش احساس می شود؛ به همین دلیل در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم پس با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
Name

صدرا در زمینه ارائه خدمات اداری و حقوقی که یکی از مهمترین، پیچیده‌ترین و تخصصی‌ترین نیازهای روزمره مردم است فعالیت می‌کند.

تماس با ما

شماره تماس

66562008

info@sadralaw.com

كارگر جنوبی پايينتر از تقاطع جمهوری روبروی بانك سپه پلاك ٨٣٠

شنبه-چهارشنبه : 8:00صبح -15 عصر
پنجشنبه: 8:00صبح-12:00 ظهر


درخواست همکاری

در صورت تمایل به همکاری با مجموعه صدرا لطفا فرم درخواست زیر را تکمیل نمایید.


فرم درخواست همکاری


کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت به شرکت آنو مدیا تعلق دارد.